17 gru 2010

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas,
pełen niepowtarzalnej atmosfery ciepła i miłości.
Niech świąteczne dni upłyną Państwu w szczęściu,
radości i spokoju.
Życzę Państwu, aby nadchodzący Nowy 2011 Rok
był czasem spełnionych oczekiwań i planów,
a każdy dzień był pełen optymizmu i wielu radości.

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Panie Senatorze, po prosty szkoda słów, całkowicie się zawiodłem na Panu i PO - moja uwaga odnośnie materiału na wp.pl

PiotreK pisze...

Panie Senatorze, to co pan powiedział w wywiadzie dla Wirtualnej Polski (12.12.2010 http://finanse.wp.pl/wid,12959880,wiadomosc.html ) świadczy o tym, że kompletnie nie orientuje się Pan w temacie, na który próbuje się wypowiadać. Kompromituje Pan siebie i ugrupowanie, które Pan reprezentuje (o ile można jeszcze coś skompromitować).
Ponieważ nie chcę aby Pan nadal tkwił w błędzie wyjaśniam: Posterunki Policji są remontowane za pieniądze jakie w budżecie Państwa zostaną Policji przydzielone przez Pana i Pańskich kolegów. Leśniczówki Lasy Państwowe remontują za pieniądze zarobione na sprzedaży drewna. Leśniczówki są składnikiem fragmentu majątku Skarbu Państwa, na którego straży i do zarządzania którym powołano PGL LP. Czy uważa Pan, że jako dobry administrator tego majątku powinniśmy doprowadzić leśniczówki do podobnej ruiny do jakiej Pan i Pańscy koledzy doprowadzili Posterunki Policji?

Anonimowy pisze...

Myśleliśmy, że Pan jest inteligentnym człowiekiem - panie senatorze. Materiał o Lasach Państwowych - żenada. Może Pan się zatrudni na stanowisku podleśniczego? Będzie pan mieszkał w pięknej leśniczówce i wspaniale zarabiał - niewiele robiąc. Nie to, co teraz - prawda?

Stanisław Gorczyca pisze...

Panie Piotrze, wręcz odwrotnie, chciałbym, aby to posterunki policji wyglądały jak leśniczówki.

Martula pisze...

chciałam tylko (albo aż) życzyć wesołych Świąt, ale zajrzałam na materiał na WP. To znaczy, że pieniądze państwowego przedsiębiorstwa nie są do tej pory zaliczane do finansów publicznych? Te dwa miliardy leżą sobie na kontach w bankach spółdzielczych? Ja kupując za ciężkie pieniądze opał, przyczyniam się do tego, żeby pan dyrektor generalny LP mógł sobie kupić 200metrowy dom i 3500metrową działkę za 6 tysięcy złotych?? Ja się kategorycznie na to nie zgadzam. I żądam, aby finanse LP były włączone do sektora finansów publicznych, czy jak to się nazywa. Pani rzecznik lasów ładnie wygląda, ciekawe ile zarabia, żeby tak lekko takie gładkie słówka mówić.
Panie Ministrze Rostowski, powodzenia.

no i wreszcie WESOŁYCH ŚWIĄT PANIE SENATORZE!!

Anonimowy pisze...

Panie Senatorze myślę, że powinien Pan napisać "Panie Piotrze bierzemy się do roboty żeby posterunki policji wyglądały jak leśniczówki."
Warto wzorować się na dobrych przykładach zamiast iść na łatwiznę i zabierać pracowitym i gospodarnym.
Macie państwo (PO) o kilka głosów mniej w przyszłych wyborach bo ja i moja rodzina nie zagłosujemy na takich cwaniaków.
A glosowałem na PO.

Anonimowy pisze...

Bronić kasy leśnej braci! Przecież Jaśnie nadlesniczy nie może jeździc byle czym, musi miec służbową terenową toyote. Czym będzie z zoną na zakupy jeździł. A ZULowcy za "niepubliczne" pieniądze odsnieżaja mu podwórko, żeby nie musiał z prywatnej kasy wydać grosza! Brawo!

Anonimowy pisze...

Panie Senatorze gratuluję odwagi przy wypowiedzi dla Wirtualnej Polski w sprawie Lasów Państwowych czas zaprowadzić porządek w tej niezreformowanej po 1989 roku ,,FIRMIE,,

Anonimowy pisze...

u mnie na wsi przed każdymi wyborami pracownicy nadleśnictwa smigaja i wieszaja plakaty Zelichowskiego. Fajnie miec takich wolontariuszy, w panstwowym przedsiebiorstwie, co Panie posle Żelichowski? Armia dziala. Hierarchia od gory do dolu, bo jak nie, to...

Anonimowy pisze...

Dziękuję bardzo za "udany wywiad" dla wp.pl. Głosowałem na PO i straciło teraz to ugrupowania dwa głosy, bo żona też przestanie na was głosować. Jeśli chodzi o Lasy Państwowe to nic innego jak wszytko to z zazdrości, że leśnicy sobie radzą, potrafią wziąć sprawy w swoje ręce i warto było dać im wolną rękę.
A tam gdzie Państwo trzyma swoje macki nic się nie udaje: PKP, Orlen(Możejki) czy wiele innych. Pozdrawiam serdecznie i życzę bardziej rzetelnych i obiektywnych informacji.